درباره ما

درباره

آرمه سازه نوین

شرکت ساختمانی و تاسیساتی آرمه سازه نوین در سال ۱۳۸۲ تاسیس و فعالیت های پیمانکاری خود را آغاز نموده است و از بدو تدوین معیارهای تعیین صلاحیت توسط سازمان برنامه و بودجه تاکنون بطور مستمر دارای رتبه بندی بوده و با توجه به انجام پروژه های عمرانی و غیر عمرانی طی سالیان گذشته موفق به اخذ رتبه بندی در رشته های مختلف شده است. بر اساس آخرین نظام رتبه بندی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در حال حاضر دارای رتبه ها و عضویت در انجمنهای معتبر ذیل می باشد.

– رتبه یک ساختمان و ابنیه
– رتبه یک تاسیسات و تجهیزات
– رتبه سه آب
– رتبه سه راه و ترابری
– دارای رتبه بندی انبوه سازی

  • عضویت در انجمن صنفی پیمانکاران شرکتهای ساختمانی
  • عضویت در انجمن صنفی انبوه سازان
  • عضویت در سندیکای شرکتهای ساختمانی

امروزه با پیشرفت روزافزون فن آوری و تکنولوژی در کلیه رشته های صنعتی، همگام شدن با این روند رو به رشد در جهت اعتلای صنعت ساختمان، امری کاملا ضروری و مهم می باشد. شرکت آرمه سازه نوین در راستای این مهم با بکار گیری ابزار و ادوات مهندسی روز و نیروی انسانی مجرب و متخصص در شاخه های فنی، مدیریتی، مالی و مهندسی فروش اقدام به آغاز عملیات اجرایی در میهن عزیزمان ایران نموده است و تا کنون با تکیه بر توان فنی و اجرایی خود متعهدانه پروژه های متعددی را به انجام رسانیده و در دست اجرا دارد. اعتقاد عمیق به کار مهندسی با رعایت مشخصات فنی و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در برنامه ریزی، کنترل و عملیات اجرایی سرلوحه کار شرکت آرمه سازه نوین می باشد .
پروژه های احداثی توسط شرکت آرمه سازه نوین مطابق با استانداردهای بین المللی بوده و مبتنی بر اجرای دقیق برنامه های Q.Cو Q.A (کنترل و تضمین کیفیت) می باشد.
در این راستا به منظور تحقق آرمان فوق رعایت اصول ذیل را الزامی میداند :
– استقرار تیم مدیریت پروژه متناسب با نیازهای آن و در نظر گرفتن معیارهای دانش مدیریت پروژه.
– جلب اعتماد و افزایش سطح رضایت کارفرمایان با اجرای پروژه ها در چارچوب برنامه زمان بندی و سطح کیفی مورد انتظار.
– افزایش سطح مهارت نیروهای انسانی از طریق آموزشهای مستمر مورد نیاز.
– تامیــن ماشین آلات و تجهیزات کارآمد مناسب با نیاز پروژه ها و راهبری هوشمندانه آنها با اعمال روشهای مدرن سرویس و نگهداری.
– تامیــن و به کارگیری مواد و مصالــح مرغوب متناسب با نیازهای پروژه و سطح کیفی مورد انتظار کارفرمایان.
– رعایت اصول ایمنی و بهداشت در پروژه ها و اخذ گواهینامه HSE جهت تامین سلامتی نیروهای انسانی در محیط های کاری و حفاظت از محیط زیست.
– بهبود و ارتقاء مستمر اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت با توجه به بازنگریهای لازمه، اندازه گیری و پایش اهداف کیفی و فرایندها.
– ترویج فرهنگ مشارکت همگانی کیفیت به منظور افزایش بهره وری فعالیت ها و بهینه سازی هزینه ها.
– شناسایی و ایجاد فرایندهای مورد نیاز سیستم مدیریت کیفیت سازمان.
– برنامه ریزی و تدوین سیاست های بازاریابی و فروش و انجام تبلیغات هوشمند متناسب با نیازهای پروژه ها.
– رعایت اصول تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری.

سهیل کیکاوس نژاد مدیرعامل

محسن نظری رئیس هیئت مدیره

سحر کیکاوس نژاد نایب رئیس هیئت مدیره

فعالیتها

فعالیتهای شرکت آرمه سازه نوین مشتمل بر موارد زیر می باشد :
نظارت، اجرا و پیمانکاری کلیه امور مرتبط به کارهای ساختمانی، راه سازی، زیر بنایی شهری، سیویل و تاسیسات برق و مکانیکی شامل: ساختمان سازی، تاسیسات ، محوطه سازی، ساخت قطعات پیش ساخته راهسازی، زیر سازی خیابان و فرودگاه و باند و کلیه کارهای عمرانی مربوط به پل، تونل، دیوارهای حائل ، شمع کوبی، لوله کشی گاز اماکن و سیستم های دفع فاضلاب شهری، زهکشی و کلیه امور مربوط به موضوع شرکت شامل واردات و صادرات و خرید و فروش کلیه کالاهای بازرگانی، شرکت در مناقصات و مزایدات داخلی و خارجی دولتی، انجام خدمات بازاریابی و فروش و ایجاد ارزش افزوده در پروژه های مسکونی و تجاری، اخذ وام و تسهیلات بانکی از بانکها و شرکت در نمایشگاههای بین المللی